Yhteystiedot

Myymälä

Vasarakatu 1

40320 Jyväskylä

Asiakaspalvelu: 014 334 6900

Yritysmyynti: 014 334 6999

Sähköposti: myynti@laattaleevi.fi  

 

Aukioloaika:

ma-pe: klo 8.00-18.00

la: 10-14 (Suljettu kesäaikana 1.6. - 31.8.)

 

Varasto

Ahjokatu 4

40320 Jyväskylä

 

Aukioloaika: 

ma-pe: klo 7.00-17.00

la: suljettu

 

Henkilökunta

 

Juha-Pekka Virkkunen

Yritysmyynti

puh: 050 570 6860

e-mail: juha.virkkunen@laattaleevi.fi

  

Petteri Rauhaniemi

Petteri Rauhaniemi

Myymäläpäällikkö

puh: 050 096 4318

e-mail: petteri.rauhaniemi@laattaleevi.fi

 

Janne Kuikanmäki

Janne Kuikanmäki

Yritys- ja kuluttajamyynti

puh: 050 350 8129

e-mail: janne.kuikanmaki@laattaleevi.fi

 

Mari Huhtanen

Mari Huhtanen

Myynti ja suunnittelu

puh: 044 744 5701

e-mail: mari.huhtanen@laattaleevi.fi

 

Laura Kantola

Laura Kantola

Verkkokauppa ja markkinointi

puh: 050 436 8326

e-mail: laura.kantola@laattaleevi.fi

 

Juha-Matti Pirilä

Juha-Matti Pirilä

Toimitusjohtaja

puh: 044 745 6038

e-mail: juha.pirila@laattaleevi.fi

 

Lasse Seppänen

Lasse Seppänen

Laskutus ja reskontra

puh: 050 056 0944

e-mail: lasse.seppanen@laattaleevi.fi

 

Marko Talvitie

Marko Talvitie

Varastopäällikkö

puh: 050 910 5764

e-mail: marko.talvitie@laattaleevi.fi

 

Niki Ratinen

Niki Ratinen

Varasto

 

 

 

Tämä sivu on suojattu reCATPCHA-tunnistuksella ja Googlen tietosuojakäytäntöjä ja käyttöehtoja sovelletaan.